Hilal Özdemir Bulat

UZMAN PSİKOLOG
ÇİFT & AİLE TERAPİSTİ

1982 doğumluyum. Evliyim, 16 yaşında bir erkek çocuk annesiyim. Online terapi aracılığıyla danışanlarıma psikolojik destek vermekteyim. 

Online Danışmanlık ve Terapi

Online danışmanlık ve terapi alanında deneyimliyim ve günümüzde bu imkandan yararlanan danışanlarımı şanslı görüyorum. İhtiyaç duydukları her an, evlerinden, iş yerlerinden yahut seyahatlerinden bağlanarak psikolojik destek sağlayabiliyorlar. Zamandan tasarruf etmenin yanı sıra, bütçelerine uygun şekilde profesyonel yardım alabiliyorlar.

Lisans ve Yüksek Lisans

Lisans ve yüksek lisans eğitimimi psikoloji alanında Moskova’da Devlet Üniversitesinde tamamladım. Türkiye’de lisans & yüksek lisans denkliklerimi aldım.

Aile Danışmanlığı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi, İstanbul Sürekli Eğitim Merkezinde 475 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimimi tamamladım.

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı

Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek’ten, Türk Psikoloji Danışma ve Rehberlik Derneğinde “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimi – 1. Modül” ve Ruh Sağlığı Derneğinde “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimimi – 2. Modül” tamamladım.

Cinsel Terapi

Cinsel terapi alanında önde gelen isimlerden Prof. Dr. Sultan Doğan tarafından verilen ve Florida International University tarafından onaylanan, toplam 10 Modül'den oluşan "Cinsel Terapi" eğitimimi aldım.

Bireysel Terapide Mindfulness Eğitimi

Mindfulness Institute'ün düzenlediği ve Prof. Dr. Zümra Atalay tarafından verilen "Bireysel Terapide Mindfulness" eğitimini aldım.

Kriz, Travma ve Yas Danışmanlığı Eğitimi

Dr. Nevin Dölek tarafından verilen Başkent Psikoloji Atölyesi'nin düzenlediği "Kriz, Travma ve Yas Danışmanlığı Eğitimi"ni tamamladım.

Bağımlılığa Yaklaşım Eğitimi

Başkent Psikoloji Atölyesi'nin düzenlediği ve Prof. Dr. Kültegin Ögel tarafından verilen "Bağımlılığa Yaklaşım Eğitimi"ni tamamladım.

Dinamik Yönelimli Cinsel Terapi Semineri

Prof. Dr. Doğan Şahin tarafından düzenlenen "Dinamik Yönelimli Cinsel Terapi Semineri"ne katıldım.